Erotická masáž v Praze – nehříšná zkušenost, kterou je hřích minout

Erotika 10.05.2022

Erotická masáž může někomu znít hříšně a nemravně, ale fakta jsou taková, že tantrická masáž, jež je erotické asi nejblíže, je na světě už tisíce let. Sice to trvalo tisíciletí, než v ucelené formě doputovala z Indie až k nám, ale máme ji tady a bylo by škoda ji nevyužít.

Jógu ani karate také nikdo neodsuzuje jen proto, že není „domácí“ a tantrická masáž coby prostředek k rozvinutí sexuality rozhodně tu a tam není na škodu. Zvlášť pokud ji dostáváte ze zkušených rukou. A takové najdete třeba na pleasure-world.com.

Původní význam slova „tantra“ je předivo nebo pavučina. Udělejme krok stranou a zavzpomínejme, co všechno jsme (nejen v mládí“ byli ochotni udělat pro dobrý sex. Od chutné večeře v restauraci a dlouhé předehry až po předem dokonale uklizený byt provoněný vonnými svíčkami. Kdyby v té době byla k dispozici znalost tantrické masáže, byl by to jen bod k dobru. 

Dovolte mi soukromou vzpomínku, která je už tak stará, že si mohu dovolit ji na sebe „prásknout“. Masáže, na začátku jen ramena a šíji, jsem používal v začátcích rodících se vztahů jako běžnou „balicí techniku“. A prostě jsem jen zkoušel kam až mě má vyhlédnutá pustí. Nebudu zapírat, poměrně často to vyšlo. Aby to nevypadalo, že jsem kdovíjaký proutník, nešlo o nějak enormní množství žen. Spíš jen popisuji techniku a přiznávám, že jsem doteků maskovaných jako masáž prostě využíval k navození intimní až erotické atmosféry. Mít tehdy hlubší znalosti a propracovanější pohyby, ušetřil bych si pochyby.

Dodnes jsem hluboce přesvědčený, že jsem nebyl sám, kdo se k sexu prošlapával touhle cestičkou. A dnešní „mládežníci“, alespoň doufám, to tak zkoušejí dodnes. Řeči o současné „zkažené generaci“ jsou jen klišé, které tu bylo v minulosti a bezesporu bude i v budoucnosti. Vztah sice můžete naťuknout na internetu, ale dříve nebo později přijde chvíle, kdy je nutno opustit klávesnici a nasadit do boje vlastní tělo. A v tu chvíli se znalost erotické masáže může hodit.

Konec vzpomínání, vrhněme se do praxe a žhavé současnosti. Erotické masáže si můžete dopřát i v Praze, což v praxi znamená, že můžete načerpat znalosti a zkušenosti, jež lze obratem uplatnit jinde. Znáte to, těžce na cvičišti, lehce na bojišti. Jenže v tomto konkrétním případě oním bojištěm je erotický masážní salón a to není rozhodně nic těžkého. Naopak zážitek je veskrze pozitivní, příjemný, povzbuzující a poučný.

Světem nevládne nevděk, ale sex

Sex je všudypřítomný, byť to tak na první pohled nevypadá. V převleku za Moniku Lewinskou pronikl do kanceláří prezidenta USA či do kostelů, a jak ukazuje případ amerických hokejistů Chicaga Blackhawks, tak i do prestižních sportovních týmů. Možná kdyby nebyla lidská přirozenost a sexualita v naší společnosti tak tabuizovaná, bylo by na světě lépe. Myslíte si, že přeháním? Přiznejte se na veřejnosti, že jste si dopřáli úžasnou erotickou masáž a uvidíte, že se najdou lidé, kteří se na vás pro to budou dívat skrz prsty. A to i přesto, že nejde o nic zakázaného, nelegálního či pokoutného. 

Naopak, erotické masáže mají své lety prověřené kvalitní salóny, profesionální masérky, které vědí, co je pro tělo a následně i pro mysl dobré a uvolňující. Už taoisté stimulovali erotickými masážemi energii, jež dokázala uvolnit těla a zbystřit mysl. „Poznat sebe sama jako tělo je v tomto okamžiku dějin důležitější než číst slova všech mudrců, kteří kdy žili,“ napsal roku 1981 Marco Vassi v Erotické komedii. Měl pravdu. Člověku se skutečně mnohem lépe žije, pokud si uvědomuje své vlastní potřeby a umí jim jít naproti. Třeba na erotické masáže v Praze

A zajímavost nakonec. Věděli jste, že už v roce 1887 existovalyvibrátory poháněné hodinovým strojkem? Ovšem k dispozici ho měli zejména lékaři, kteří se v té době domnívali, že jimi lze u žen léčit hysterii.

Josef Fišer