Erotická tanga jako dárek pro partnerku – tipy a rady, jak je správně vybrat

Erotika 04.05.2022

Pořiďte své partnerce erotická tanga. Pokud si dáte na výběru záležet, uděláte radost nejen jí, ale hlavně sami sobě. Nákupu svůdného prádla bez asistence vaší drahé polovičky se skutečně nemusíte bát jako čert kříže. Stačí, když budete postupovat přesně podle našeho návodu a uvidíte, že se tentokrát trefíte nejen s barvou a druhem materiálu, ale zvolíte i naprosto správnou velikost.

Erotická tanga sluší i ženám plných křivek

Tradiční střih kalhotek typu tanga odhaluje ženské pozadí v celé jeho kráse a s ním i veškeré jeho nedostatky. Při výběru tedy zohledněte nejen vaše osobní preference, ale zkuste se vcítit i do pocitů vaší partnerky. Výběr spodního prádla úzce souvisí s povahou jeho nositelky. Některé ženy vás za troufalý výběr vyloženě pochválí a potěšíte je už jen tím, že jim vyzývavý kousek pořídíte i přesto, že nemají ideální míry. 

Jiné vaše volba může dostat zcela mimo jejich komfortní zónu. Ženy obecně vnímají své tělo mnohem kritičtěji a rozhodně tomu nepomáhá, že  na ně ze stránek časopisů a na sociálních sítích vykukují dokonale upravené modelky a influencerky

Pokud byste i přesto tanga na vaší partnerce rádi viděli, je na vás, přesvědčit ji, že v nich vypadá naprosto neodolatelně, i když si to ona sama nemyslí.

Jak vybrat dokonalé spodní prádlo krok za krokem

  1. Zvolte střih kalhotek – tanga to nejsou jen tři proužky látky. Na výběr máte hned z několika střihů. Ten pravý se snažte vybrat s ohledem na preference a povahu vaší drahé polovičky. Inspirujte se jejím klasickým i erotickým prádlem. Pokud jí chcete udělat radost, snažte se vybírat s ohledem na její vkus a preference. Experimenty a šokující překvapení ocení jen některé ženy. Pokud vaše partnerka zatím žádná tanga nevlastní a její vkus je spíše střídmý, pořiďte ji tanga brazilského střihu. Brazilky odhalují jen část zadečku a mají velmi lichotivý střih, který bude slušet i ženám s oblejším pozadím a širšími boky.
  2. Zaměřte se na velikost – nejzáludnější část vaší mise, na které si vylámal zuby nespočet mužů. Přitom stačí, když se příliš neunáhlíte a před nákupem si uděláte malý průzkum. Pokud netrváte na momentu překvapení, zeptejte se partnerky přímo, jakou nosí velikost spodního prádla, a objednejte přesně podle jejích instrukcí. Pokud vám jde právě o moment překvapení, nenápadně si projděte její zásoby spodního prádla, které nosí nejčastěji (ideálně stejného či podobného střihu) a následně si pečlivě prostudujte tabulku velikostí konkrétní značky. Pozor! Velikosti jednotlivých značek se mohou mírně lišit. 
  3. Vyberte si druh materiálu a barevný odstín – favoritem je v tomto ohledu krajka a lesklé syntetické materiály. Tanga mohou být zdobená také kamínky a jinými ozdobnými prvky.
  4. Kvalita a cena – na spodním prádle rozhodně nešetřete. Levné materiály a nekvalitní provedení budou působit lacině a po pár praních se s největší pravděpodobností rozpadnou.
  5. Erotický set – tanga jsou často součástí svůdných kompletů. Skvěle vypadá set kalhotek, podprsenky a podvazkového pásu s punčochami. 

Co dělat, když dárek obdarované nevyhovuje?

Snaha se cení, ale někdy se překvapení jednoduše nepovede. Pro všechny případy doporučujeme, ověřit si předem, zda můžete vybrané spodní prádlo bez problémů vyměnit. Většina prodejců uvádí přesné podmínky výměny a reklamace zboží na webových stránkách.

Pokud vás tato situace děsí a chcete se jí vyhnout úplně, darujte vaší partnerce místo konkrétního spodního prádla dárkový poukaz značky, která se vám líbí a máte po starostech.

Luxusním spodním prádlem potěšíte každou ženu

Pokud se navíc přesně trefíte do jejího vkusu a velikosti, uděláte na svou drahou polovičku opravdu velký dojem. A to za tu námahu přece stojí! Kupujete dráždivé spodní prádlo vaší partnerce pravidelně? Pokud ano, trefíte vždy správnou velikost, nebo už jste museli nevhodný dárek měnit? Co by vás od nákupu prádla zcela odradilo a co byste poradili mužům, kteří se chystají na nákupy erotického prádla poprvé?

Nenechávejte si vaše postřehy pro sebe a přispějte do diskuze pod článkem.

Josef Fišer