Priority výkonného CEO – tentokrát z nabídky erotických služeb

Erotika 27.05.2022

Už tě nebaví slušňácký sex pod peřinou? Anebo se s tebou rozešla partnerka? Nic z toho není důvodem k celibátu. Nabídka erotických služeb a ženských eskort profesionálek v Praze je horká a lákavá. Měl bys vědět, co si můžeš dopřát ve svém nejbližším okolí. Vzrušující procedury obnáší nulové zdravotní riziko a diskrétní přístup je samozřejmostí. Tvé dobrodružství začíná stlačením zvonku na neoznačeném domě, kde se ukrývá tajná zahrada rozkoší. Dopřej si vlhkou ochutnávku ze světa hříchu.

Hladký start – to je masáž na seznámení – soft nabídka erotických služeb

Jakmile si vybereš svou dívku, odejdete do luxusního pokoje. Tam zahájíte vaši společnou jízdu příjemnou koupelí. Během mydlení si definitivně ujasníte, jaký druh masáže tě z nabídky erotických služeb oslovuje v daný moment nejvíce. Po náročném manažerském výkonu pro tebe může být dokonalým startem třeba klasická masáž tvých svalů, která se promění na rituál tělesné lásky. Jakmile zatoužíš po větší blízkosti, začnou po tobě kromě zkušených dlaní klouzat i oblé křivky tvé partnerky. Počítej s tím, že speciální olejové emulze rozhodně nevoní po kafru, protože kdo maže, ten jede.

Délka procedury i samotný finiš zůstávají po celou dobu plně v tvé režii. Záleží na tobě, jestli se zpočátku rozvalíš jen tak odevzdaně na lehátku a necháš práci na slečně. A hned, jak se obnoví tvé vitální síly, rozšíříte vaši smyslnou dohodu. Ale pozor! Ze sebemenšího porušení pravidel se budeš muset obratně vylízat.

Dekadentní hrátky s prostatou

Zbystři, až budeš projíždět nabídku erotických služeb, jestli tam nechybí masáž předstojné žlázy. Protože se schovává uvnitř tvého těla, vyžaduje její stimulace speciální ruční techniky. Kromě toho se dají aplikovat i vibrační pomůcky, ale štíhlé ženské prsy jsou k vzrušujícímu tření a stlačování prostaty jako stvořené. Také správný skluz je při této anální masáži nesmírně důležitý a co teprve, až ti přejedou nehtíky po napjaté kůži mezi anusem a penisem. Tehdy se ukáže, jestli na to máš skutečně koule a zajisté oceníš, kolika jazykovými dovednostmi tvá masérka vládne. Zkrátka, kolik umíš jazyků, tolikrát jsi člověkem, o čemž můžeš následně poučit i svou sekretářku, až zas budeš dělat byznys v kanceláři. 

Miluješ propnuté kotníky a drobná chodidla?

Nemusíš být nutně fetišista, aby sis užil pohled na ladnou dámskou nohu. Co přesně ti má partnerka po výběru z nabídky erotických služeb “zatančit”, necháme na tvé fantazii. Každopádně, je to maso, když se ti šedesátikilová masérka prochází po široké hrudi a pak ti naolejovanými prsty hněte klín. Ani orgasmické stahy tě nepřipraví o božskou vyhlídku a nikdo ti nezabrání uchopit ty štíhlé kotníky, abys patřičně urychlil práci dívčích chodidel.

A co tahle dvě dívky zároveň?

Když už se jednou odhodláš k objednávce z nabídky erotických služeb, tak proč by sis nesplnil i nejčastější mužskou fantazii, kde si dáváš dvě ženy. Masážní salóny jsou na takový apetit zařízené. Pro velký zájem se ale musíš rezervovat předem, aby se ti mohly věnovat krásky přesně podle tvého gusta. Stejně tak není od věci připlatit si hned na začátku za french kissing jakýchkoliv částí tvého těla včetně líbání partnerek. Díky tomu odpadají nudné obchodní dodatky, které jen narušují rozjetou akci. 

Sexuální fantazie se zdají být nevyčerpatelné a nabídka erotických služeb nemusí představovat tabu ani pro spokojené páry. Dráždivý experiment opět zahrnuje dvě masérky nebo kombinaci masérky s tantrickým masérem, kteří budou tebe a tvojí družku hýčkat současně. Doplňkové praktiky během společného orgasmu pochopitelně zvažte předem. Pokud ti tato malá degustace napověděla dost, stáhni si kompletní nabídku erotických služeb do mobilu, scénář promysli v autě a pak už vyhledej nejbližší volný termín ve svém diáři… 

Josef Fišer