Nagor implantáty – vše, co o nich musíte vědět

Krása 29.01.2023

Uvažujete o podstoupení augmentace prsou? To znamená, že momentálně stojíte před dalším rozhodováním, a sice jaký typ implantátů a jakou značku zvolit. Tvar a velikost je vhodné probrat s lékařem, aby nejlépe korespondoval s jedinečností vašeho těla. Na trhu je však mnoho různých značek prsních implantátů. Jsou-li od seriózních výrobců, musí všechny splňovat přísné soudobé normy. Přesto se však od sebe liší.

Implantáty Nagor – Jaké jsou?

Nagor implantáty v sobě spojují britský smysl pro tradici a solidnost s nejnovějšími technologickými postupy. Společnost Nagor byla jako součást skupiny GCA byla založena v roce 1979 a ve skotském Glasgow vyrábí implantáty již více než čtyřicet let, vpodstatě po celou dobu masového rozšíření augmentace a modelace prsou. Udržuje si tak vysokou kvalitu svých výrobků ve spojení s cenovou dostupností, že se vedle ní v Británii nepodařilo prorazit žádné konkurenční společnosti. 

Nenechte se zmást názvem. Nagor neznamená magor, ale Nagotex, což je speciální technologie textury obalu implantátu. Ta zaručuje vynikající přilnavost k implantátů k tělu, laicky řečeno prsní implantáty dobře drží tam, kde mají. Riziko nežádoucího posunu je téměř nulové. 

Nagor implantáty – velikosti a typy

Bezkonkurenční jednička na britském trhu nabízí škálu implantátů různých velikostí v celkovém počtu 270 variant. Co se týče tvaru, vyrábějí se ve dvou základních provedeních: 

  • Kulaté implantáty Nagor Impleo, které dovedou vykouzlit dokonalý “archetypální” dekolt.
  • Anatomické implantáty Nagor CoGel, které se snaží více připodobnit pacientčiným tělesným dispozicím.  

Oba typy při správném výběru dokážou vytvořit přirozeně vyhlížející krásné poprsí. Neexistuje žena, které by nepadl prsní implantát Nagor.. 

Cena implantátů Nagor

Je jasné, že při zvětšení prsou cena odráží značku a typ implantátů. Cena za pár implantátů Nagor se pohybuje kolem 30 000 až 40 000  a je to zhruba polovina toho, co se platí za celou operaci. Paradoxně celý zákrok není dražší  než redukční mammaplastika, v obou případech jde o radikální proměnu klientky k lepšímu.  

Výhody implantátů Nagor 

Jaké skutečnosti mluví pro implantáty Nagor? Více než 35 000 žen, jež si je každoročně pořizuje může potvrdit, že 

  1. skvěle přilnou díky unikátní technologii Nagotex. 
  2. nepraskají z důvodů speciálního vrstvení silikonu ve výplni.
  3. mají nadstandardní záruku pro málo pravděpodobné komplikace, jako je nežádoucí posun nebo jiné poškození.  

Pevnost implantátů Nagor a minimum výskytu poimplantačních komplikací jsou  pověstné Pokud stojíte o pevné poprsí, jehož nebudete mít obavy se dotknout, zvolte značku Nagor.

Implantáty Nagor – nahlédněte do  diskuze 

V důsledku více než čtyřicetiletého fungování na trhu dokázala značka Nagor zdokonalit své produkty a eliminovat všechny nežádoucí vlastnosti, jednak získala celou řadu spokojených zákaznic. Zabrouzděte po internetu a zjistěte, jaké mají implantáty Nagor recenze. 

Nechte se inspirovat pozitivní zkušeností a objektivními důkazy těch, které absolvovaly zákrok před vámi. Vyberte si implantáty, které vám budou nejlépe vyhovovat. Nagor je dobrý tip.

Josef Fišer